Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elintézni, hogy...

Hogy tudnám elintézni, hogy jövőre kaphassak pluszpontot a felvételinél hátrányos helyzet miatt? Középiskolás éveim alatt igényelhettünk volna gyermekvédelmit, de nem tettük, sajnos. Az önkormányzatnál kihez kell menni?

Figyelt kérdés
Nem a pénzt szeretném csak egy papírt, hogy kaphassak pluszpontot.
2010. aug. 10. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha utolsó évben kapod csak, azt nem fogadják már el a felvételinél. Csak akkor, ha a középiskola korábbi éveiben is kaptad. Ők sem hülyék ám, az gyanús, ha valaki pont 12.-re lesz hátrányos helyzetű.
2010. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eszeddel próbálj meg bekerülni.
2010. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kértetek gyermekvédelmit, az azt jelenti, hogy nem szorultok rá. Ergo nem vagy te annyira hátrányos helyzetű. A pluszpont bezzeg kéne, mi? Inkább tanulj, jobban jársz.
2010. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tanulok én, de nagyon el lehet b@szni az emelt szintű érettségit...... És úgy meg nem vesznek fel
2010. aug. 10. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
És? Nemcsak Neked lehet elbaszni, hanem másoknak is...
2010. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tudod normálisan megcsinálni az emeltet, azt jelenti, hogy nem vagy felsőoktatásba való. Gyenge kifogás.
2010. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

PUFF PUFF PUFF

És mi van akkor ha egy napra esik az emelt érettségi írásbelije az okj-s vizsga írásbelijével? Én szeretnék emelt szinten érettségizni, de ahogy számoltam csak veszíteni lehet vele

2010. aug. 10. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
És akkor mi lesz, ha egyetemen 2-3 vizsgád lesz egy nap, mert egyszerűen nem tudod máshogy beosztani? Könnyen előfordulhat.
2010. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja főleg, hogy biztos, hogy mind a kettő 8-kor fog kezdődni.
2010. aug. 10. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Azt is elfogadják,ha utolsó évben kapsz gyermekvédelmit. De ahhoz viszont tényleg hátrányos helyzetűnek kell lenned...pl ha valamelyik szülőd munkanélkülivé válik. Nem osztogatják csak úgy...

de szerintem ne erre alapozz,hanem inkább tanulj, és meglátod majd, hogy sikerülni fog :)

2010. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!