Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki kórházban volt,...

Fecoman kérdése:

Ha valaki kórházban volt, legfeljebb 1 éven belül (Magyarországon), hogyan lehetne kideríteni, hogy mikor, hol és milyen ellátást kapott?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapu.hu (Magyarország.hu). Már, ha az illető rendelkezik ilyennel.

Ott van az OEP-nak egy felülete, ahol letudja az ember kérdezni, hogy a TAJ-száma érvényes-e, fizetik-e utána a TB-t (ha igen, ki és mikortól), illetve a betegéletút (ami téged érdekel) is részletesen (tételesen minden apró vizsgálat) benne van.


Nekem pár éve így derült ki, hogy az egyik körzeti fogász visszaélt a taj-számommal és szinte mindennap jártam hozzá kezelésre. Vagy 9 bölcsességfogamat húzta ki papíron, miközben életvitelszerűen Ausztriában laktam és ezt papírokkal (munkaszerződés, bérfizetés, óraszám ledolgozás) bizonyítani tudtam.

Azóta nem dolgozik az emberke fogászként, de másként sem. Kapott is szép nagy büntetést.

2014. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

VAn egy olyan érzésem, hogy nem a sajátja érdekli...

máséhoz semmi közöd.

2014. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem saját érdekel, mert nem a költségek érdekelnének, hanem, hogy pl, rokon, gyermek mikor volt kórházban stb...?

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 24. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!