Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosok Ti mit gondoltok...

Orvosok Ti mit gondoltok Tihanyi Tamás telefonos tévés gyógyításáról?

Figyelt kérdés

Ezt ki és miért engedi? A telejósda ehhez képest smafu, de ez az ember komoly betegséggel élő emberekkel hiteti el, hogy ő bármit is javít/ott rajtuk. Kiveszi a májat és "megtisztítja"! Elképesztő!


https://www.youtube.com/watch?v=YkRWhmkxtj8



2014. jan. 25. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos amíg ilyen súlyosan hülye/reményvesztett emberek vannak, addig olyan is van, aki ebből meg akar élni, és belőlük húz hasznot.

Az összes ilyen kuruzslót börtönbe zárnám, pont azért, mert úgy húznak le pénzt másokról, hogy kihasználják a betegségtől való félelmet, a reményvesztettséget.


Amúgy nem orvos vagyok, és kötve hiszem, hogy túl sok szaladgál ezen az oldalon.

2014. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Amíg az emberek a sima orvosoknak hisznek, addig ugyan úgy hinni fognak tihanyi tamásnak is.


Nincs olyan nagy különbség, egyik csapat elfogadottabb, de az hogy ki melyik hülyeséget fogadja el az SZUBJEKTÍV.


Tehát az általad megszólított orvosok módszerei is többnyire kamuk, vicces így vegzálni a tihanyit.

2014. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva megdöbbentő ez az ember. Ahogy szembe röhögi a betelefonálókat. Megnéztem a Vágó Istvánnal folytatott vitáját, hát alul maradt elég erősen az öreg Tihanyi. Szerintem nem normális az ember. ÉS hogy ennek orvosi diplomája?!
2014. jan. 25. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Újra szóvá tenném a nézőpontomat, sok száz embernek van orvosi diplomája, szerintem mégis nevetséges világnézetük van. Hogy emberileg milyen a tihanyi... sok orvos bunkó.
2014. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Tihanyi doktor úr kezelését kéne alkalmazni a mai orvoslásnak nevezett kuruzslás helyett mindenütt az országban, nem értem azokat, akik kétségbe vonják a szakértelmét.
2017. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!