Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a tapasztalat, ha nem...

Gölöncsér enikő kérdése:

Mi a tapasztalat, ha nem fogadsz orvost szüléshez? Igaz-e hogy rosszabbul bánnak az emberrel nem figyelnek oda elég a kismamára szülés közbe?

Figyelt kérdés
Olvastam pár bejegyezést egyik sem nyugtatott meg...sajnos nincs 100-150 ezer forintunk a mai világba hogy egy orvosnak (akinek nem mellesleg ez a dolga) pénzt fizetni olyanért amiért alapból is kap... Tapasztalat anyukák válaszát várom! köszönöm ( Pécsett)

#szülés #orvos fogadása
2014. jan. 25. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerös nö nem fogadott orvost, a méhszáj össze volt neki varrva, megindult a szülés, senki nem bontotta ki a varrást, hanem szépen megvárták, amig kiszakad. Azóta eltelt sok év, de még mindig nem jött teljesen rendbe.
2014. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szigetvárra menj szülni,arról csak jót hallottam! Pécsről én sem tudok jót mondani. Onnan költöztem Bp-re,itt született a baba , nem volt fogadott doki, maximálisan elégedett voltam,nagyon aranyos,alapos,lelkiismeretes volt mindenki.

De nem tudom h Pécsen mindenki olyan, amilyen ezekben a storykban van, vagy nem...De őszintén én is paráznék ott szülni az olvasott / hallott dolgok után.:(

És ha csak szülésznőt fogadnál? Az 30-50 körül van.

2014. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szülés problémamentesnek ígérkezik, nincsenek komplikációk,akkor nem kell fogadott orvos. Rengetegen szülnek fogadott orvos nélkül és nagyon ritka az,ha valaki utána panaszkodik. Ez tapasztalat. Igaz nem a sajátom,de nőgyógyászati rendelőben dolgoztam néhány évig.
2014. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát eddig a vizsgálatok során csak jó tapasztalataim voltak...de azért félek, lehet hogy a szülésznő fogadást megfogadom az is több mint a semmi :) de köszönöm a válaszokat..de várok még tapasztalatokat!
2014. jan. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!