Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után is olyan néha...

Szülés után is olyan néha mintha mozogna a baba a hasamba, vagyis piciket rugdosna. Ahhoz hasonlítanám mint mikor valaki a 4-5. -ik hónapban van. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valahol már olvastam erről,állítólag fantom mozgásnak hívják és teljesen normális.De én már 2,5 éve szültem,és még mindíg szoktam érezni néha.Nem olyan mint az átlagos bélmozgás..sokkal erősebb.Ha nemtudnám hogy nem vagyok terhes,biztos azt hinném hogy az vagyok.
2010. szept. 14. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ezeket én is érzem néha... de én is tudom, hogy nem vagyok terhes.
2010. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is két és féle szültem, mégis érzem néha a pillangót a hasamban. :) Néha jó érzés, mert imádtam terhesnek lenni.
2010. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* két és fél éve ...
2010. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugi, az csak egy idegszál :)

velem is előfordult már, és tényleg olyan, mintha baba rugdosna:)

2010. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az ember az "elvesztett" végtagokat is érzi néha. a rég kihúzott fog is fájhat - legalábbis úgy tűnik. ezek a fantomfájdalmak. ha voltál dokinál, és ő nem talált semmit, akkor valszeg a szervezeted megjegyezte azt az ingert, és más ingereket is rúgásként értlmez.
2010. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

csak hát fura így évekkel utána is ilyet érezni:)

2010. szept. 14. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!