Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Félek a műtéttől! Meggyógyulha...

Werte kérdése:

Félek a műtéttől! Meggyógyulhat a térdem, vagy menthetetlen? (Artroszkóp)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egy artroszkóp műtéttől (ami sajnos úgy tűnik mindenféle kezelések ellenére) javulna vagy sem. Attól félek, hogy jobb soha nem lesz, csak rosszabb. Műtéttel vagy anélkül. Kérem mindenkit aki ezen átesett feltétlenül ossza meg "élményét"
2009. dec. 5. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem volt ilyen.Ez arról szól hogy nem vágnak,hanem bevezetnek egy műszert és megnézik mi a baj az izületben,és megtudják vele oldani ha gond van.Sokkal hamarabb gyógyul mintha vágnának,mert nekem volt olyan is.Akkor 6 hétig gipsz volt utána,meg stb...De ennek már 10 éve és semmi bajoa a térdemnek-inszalagszakadásom volt.Néha sajog de semmi különös.Ne aggódj kutya bajod lesz utána.
2009. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én érdekesen jártam ezzel, mert fájt a térdem és megkérdeztem az ortopéd sebészt, hogy mi lehet, erre közölte, hogy akarnak kamerázni a térdemben... én meg mondtam, hogy lehet, hogy nem fog kelleni kamerával szúrni a lábamat, előtte várjuk meg az ultrahang eredményét...

De ő közölte, hogy nem kell, ő így is látja, hogy úgyis kelleni fog a kamera...

Három hetet kellett végül várni az ultrahang-időpontra... végig hülyézett az orvos meg a jófej haverok, hogy mit játszom az eszem (miért nem akarok jó kis gerincinjekciót meg a kamerát a lábamba, hát nem is tudom :) ..... aztán az ultrahangon közölték egyből, hogy ez nem kameráznivaló...


Érdekes módon, nem nézett a szemembe utána se a sebész úr, se az okoskodó haverok :D

Szóval, előbb legyen meg minden vizsgálat, hogy KELL-E!

2009. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó Te milyen okos fiú lehetsz.....
2010. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!