Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magától meggyógyulhat?

Magától meggyógyulhat?

Figyelt kérdés
Kézilabda közben ment ki a bokám, már majdnem fél éve akkor az orvos nem állapított meg semmiféle szakadást.Gyanús volt ugyan mert majdnem 2 hétig nem tudtam ráállni, a legkisebb mozdulat is fájt, és egy sima boka kimenéstől ennyire nem kellett volna fájnia. Mikor "meggyógyult" sem jött teljesen rendbe. Azóta is fáj ha sokat állok, vagy megerőltetem, illetve még mindig látszódik dudor a bokámnál. Nem rég voltam e miatt orvosnál, aki megnézett ultrahanggal is és kiderült, hogy részlegesen el volt szakadva a szalagom csak ezt a másik doki nem vette észre. Ez lehetséges? Mármint hogy meggyógyul magától a szalag?
2011. aug. 17. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Jartal orvosnal, aki ezt megallapitotta, tehat Tole vard a valaszt, hiszen szakember, aki latta is!
2011. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja. Csak meglepett, hogy magától is képes meggyóggyulni a szalag, mert azt hallottam, hogy ez magától nem jön rendbe.
2011. aug. 18. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!