Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A porckorongsérv műtét hogy...

A porckorongsérv műtét hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Mennyi idő felépülni utána?

Mennyire fáj utána?

Mennyi idő az egész, mennyire elviselhetetlen?


2009. dec. 5. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Egy Hír Tv-s Gyógyhír videót találtam itt:


[link]


Egyébként a kérdésekre a leletek és panaszok ismeretében a kezelőorvos pontos választ adhat.

2009. dec. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A saját példámat tudom leírni,nem túlzottan fájdalmas a felépülés időszaka,különösen akkor nem érzed majd annak,ha előtte(mint én is,9 hónapig) sokáig halogattad a műtétet és nem aludtál nem bírtál létezni a fájdalomtól.

Persze amibe egyszer belepiszkálnak,az sosem lesz olyan,mint régen,de az én esetemben nem nagy a különbség. Sztem vágj bele nyugodtan,különösen ha elkerülhetetlen a műtét,kár halogatni.Jobbulást kívánok!

2009. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló!

A porckorongsérv műtét nem egy megelőző műtét. Csak akkor végzik el, ha már-mint a te esetedben- nem tudsz létezni a fájdalomtól, lebénul valamelyik végtagod, vagy nem tudsz pisilni, kakilni, esetleg ezeket tartani.

Amíg ezek nem állnak fenn, nem fognak megműteni.

2011. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!