Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A biztonsági őr miatt nem...

A biztonsági őr miatt nem tudunk olyan "személyes" vagy "intim" dolgokat venni. Most ezért szólhatunk? Vagy ne törődjünk vele?

Figyelt kérdés
A barinőmnek nemrég megjött és engem kért meg hogy segítsek neki betétet választani hogy milyen kell.Elmentünk a rossmanba.Mindig van ott biztonségi őr de én már megszoktam és lesz@rom.símán veszek betétet meg minden de ez néhány vásárló számára zavaró.És nem is lehet nézelődni mert mindig koslat mindenki után.na szóval a barátnőmmel odamentünk a betétekhez és a biztonsági őr jött utánunk.a barátnőm a szemével jelezte hogy inkább ne mert látszott hogy őt is idegesítette a biztonsági őr jelenléte.De tényleg.Nem lehet tőle válogatni.Már sokan panaszkodtak.Szóljunk vagy ne foglalkozzunk a dologgal??
2014. febr. 4. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

A barátnődnek itt az ideje, hogy megtanulja, hogy nem kell szégyellnie, ha betétet vesz. Nehogy már begörcsöljön attól, hogy a biztonsági őr nézi, hogy leveszti a betétet! Elvégre akkor is látják, amikor wc-papírt vásárol, és az meg nem zavarja...


Le kell venni a betétet, aztán az őrhöz fordulni és jól a képébe vigyorogni. Ugyanezt megtenni intim mosakodóval, terhességi teszttel, nedves wc papírral, intim parfümmel, gyantával, mindennel.

2014. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én azt mondtam a lányomnak (szintén rossmann), hogy adja a pasi kezébe, hogy elnézést, előveszem a pénztárcám. Többet sose ment utána.

Én akkor is utálom, ha a nyakamban liheg, amikor fogkrémet vagy csokit veszek.

2014. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A biztonsági őr úgy unja az egészet, mint nőgyógyász a p..nát. Számukra teljesen mindegy, ki mit vesz.
2014. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanulja meg ő is lesz@rni.
2014. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nöljetek fel!
2014. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az 5-nek igaza van! Tanuljatok meg együtt élni az olyan dolgokkal,mint pl. a menzesz!
2014. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
eleg szanalmas a bnod, bezzeg a suliba biztos teszi a nagylanyt, itt meg leblokkol, es ha kisboltba kerni kellene, hangosan?
2014. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedvesen mosolyogva kérjetek tanácsot a biztonsági őrtől, segítsen betétet választani, ha már úgyis ott álldogál. Garantáltan nem fog többé a nyakatokba lihegni. Egyébként pedig tényleg nincs szégyellnivaló azon, hogy betétet vagy tampont vesztek.
2014. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lencsefőzelék ***** válasza:
38%
Az egyikőtök elmegy vele a budiba lecidázni, addig a másiknak lesz ideje nyugodtan válogatni.
2014. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!