Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Inzulinos fecskendőből (amire...

Inzulinos fecskendőből (amire a tő alapból rá van téve), hogy nyomom ki az utolsó kis buborékot? Egyenes a vége belül és soha nem a tűhöz megy, hanem a falához, mit tegye?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó kis buborék nyomja ki a tűből az utolsó csepp gyógyszert. Vannal előre csomagolt injekciók, pl Fraxiparine, ahol ml-re ki van számolva az adag. Ott is van a fecskendőben levegő, és azt nem szabad kiengedni beadás előtt, mert csak ìgy tudod beadni az egész adagot.
2014. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vérben a buborék halálos is lehet. Vagy ez a pici a tűben marad?
2014. febr. 10. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyi levegő nem halálos. Főleg nem sc. adva, ahogy az inzulint szokták adni.
2014. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

iv.

!!!

2014. febr. 11. 01:02
 5/8 anonim ***** válasza:
1 buborék iv. sem halálos. Ahhoz kb 20 ml levegő kell.
2014. febr. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iv. sem árt annyi buborék. De miért adnád magadnak az inzulint iv.??
2014. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem inzulint akar beadni iv. Csak reménykedek, hogy nem egy drogfüggőnek adunk tanácsokat.
2014. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok drogos csak láttam egy videót és mivel nekem kell suliban előadást tartani vettem egy fecskendőt.

Fura volt, hogy maradt benne egy kis levegő. Azért csodálkoztam, mert hogy a drogosok akkor napi 3-6 adag kis levegőt benyomnak?

2014. febr. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!