Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a H1N1-en...

Mi a véleményetek a H1N1-en védőoltásról?

Figyelt kérdés
Nektek ha lehetne rá lehetőségetek beadatnátok?
2009. dec. 8. 16:38
 1/9 anonim válasza:
jajdevicces :D
2009. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már ilyesmikkel lesz tele az oldal..nézz utána.. Kereső :-)
2009. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jaj tényleg már sokat beszéltünk róla. Már kezdem unni én is.

amúgy igen be vagyok oltva

2009. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy hülye aki nem adatja be. Nekem volt lehetőségem, be is adattam.
2009. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Véleményem szerint mindenki döntése, hogy beadatja e vagy sem.Nagyapám majdnem belehalt....

Mint egészségügyi dolgozó SEM adatom be magmnak, és undorítónak tartom, hogy ránk akarják kényszeríteni és nem fizetnek rendes táppénzt, ha megbetegszünk. A kolleganőmnek arra nem voltak képesek, hogy ingyen teszteljék le H1n1-re, most már az állam fogja fizetni a teszt árát, hogy nem akarnak táppénzt ( teljes összeget ) fizetni, aki nem adatja be és eü-s? Erre lesz pénz, hogy bebizonyítsák?

Szakadjon meg ez a mocskos kormány. Én nem leszek kisérleti nyúl, hogy kiskönyvet hordjak magamnál be vagyok oltva-e vagy sem. Csak statisztika. Kisérleti patkányok vagyunk....ezen nem szabadna összetűzésbe kerülni két embernek, hogy beadatja vagy sem. Mindenki maga dolga. Az egészségügyi dolgozók nálunk semmiféle veszélyességi pótlékot nem kapnak, pedig súlyosabb fertőzések vannak mint a h1n1...Inkább ezzel foglalkoznának.

2009. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Megkérdezhetem, hogy nálatok az orvosok sem adatták be?
2009. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi olyan betegség van,ami ellen sajnos nem tudunk védekezni!Most itt a lehetőség,hogy egy sulyos betegség ellen védhessük magunkat!
2009. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekünk a suliban be lehetett adatni mindenki beadatta majdnem aki allergiás a tojásos cuccra az nem adathatta pedig szerették volna én is beadattam és 10 percig szarul érzed magad de nem nagy cucc
2009. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most válság van, ésha megbetegednek, akkor nemmennek be dolgozni, és ez jelentős visszaesést okoz a gazdaságban, és megnöveli az egészségügyi és táppénzkiadásokat.

nameg persze az oltás árából 200-300 ft vmelyik kedvenc politikusunk szerint "jó helyre megy", az "egészségügybe"....na ja....biztosan oda megy. sztem a jó helyet nem oda értette, hanem a nadrágzsebébe.

2009. dec. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!