Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki olvasta Dr. Lenkei György...

Ki olvasta Dr. Lenkei György és Dr. Lenkei Gábor tudományos összefoglalóját a H1N1 vírusról és a védőoltásról?

Figyelt kérdés

A címe: Fölösleges hisztérikakeltés?

Higgadtan és tudományosan a H1N1 vírusról és a védőoltásról.

Gondolom sokan tudják ki Lebkei Gábor.


2009. nov. 5. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Olvastam.


Csak és kizárólag azért, hogy röhögjek egy jót.

Remélem nem sokan adnak egy olyan ember szavára, aki csak arra használja fel az influenza körüli felhajtást, hogy minél többen vegyék az oltásnál sokkal veszélyesebb méregdrága "vitaminjait".


Számomra egy szcientológus szava semmit nem ér.


Lehet lepontozni.

2009. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le :O én is olvastam,ezt a cikket ,de csak most ovastam valamelyik nap, hogy betiltották Lenkei egy-két vitamin készítményeit. Egyébként én nem is fogysztottam és nem is fogok ezek után se.

Viszont olvastam Lenkei Cenzúrázott Egészség c. könyvét, és engem akkor nagyon meggyőzőtt. Akkor halottam elősször erről a dokirúl, szóval egyátalán nem is tudtam a létezéséről.

Hm...de ki lehet a másik illető Lenkei György? Talán a testvére vagy rokona?

2009. nov. 13. 06:27
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem korrekt. Megmutatja a másik nézőpontot is, és utána már Rád hagyja a döntést. Érdemes ezt az oldalt is figyelembe venni. Elvileg sok tízezren betegedtek meg világszerte, és én kérdezgettem az ismerőseimet, hogy ki tud olyanról, akinek van ismerőse, aki fertőzött stb. De senki sem tudott.


Az, hogy valaki Szcientológus, szerintem a magányügye, engem aztán nem érdekel, hogy miben hisz és hová jár.


Én szedtem a vitaminjait, amitől rengeteget javult a pajzsmirigy problémám, amit meg akartak műteni. Kizárólag vitamint szedtem, gyógyszert egy darabot sem. A közepes nevű dózist szedtem, ami hála a hatóságoknak, azóta már olyan formában nem lehetséges forgalmazni. :-( Én annak köszönhetem a javulást.


Lenkei György a testvére, találkoztam vele, nagyon jófej egy orvos. Lenkei Gábort mint orvos nem ismerem, én a testvérénél voltam, nagyon meg voltam vele elégedve. Mindazzal amit mondott és mindazzal, ahogy bánt velem. Az egyik legjobb orvos, akivel valaha is találkoztam.

2011. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszatekintve elmerenghetünk a kérdésen:-Végülis igazuk volt,nem?
2011. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na igen!


Én amúgy a Lenkei féle 1000mg-os C vitamint szoktam szedni és nálam bevált, alig vagyok azóta beteg, mióta szedem és általában egy sima megázást is ha elkapok, 2 nap alatt simán lábon kihordom úgy, hogy előtte min 3-4 napig ágyhoz kötve feküdtem, menetrend szerint jött minden ősszel. Nálam bevált.


Sőt kiválóan jó másnaposság ellen is. Egyet beveszel mielőtt elmész bulizni, egyet buli közben vagy közvetlenül lefekvés előtt és egyet mikor felkelsz. És gyakorlatilag nincs fejfájás se égő gyomor.

2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék összevetni Lenkei véleményével. A szcientológia egy bullshit (ahogy az összes vallás), számomra semmit sem jelent valakinek a hite, nem lesz tőle rosszabb ember a szememben, de jobb sem. Most csak a kurucos linket találtam meg, de volt erről szó az RTL Klub híradójában, és a HírTV-n is, hogy ne jöjjön senki se a kurucinfóhazudik szöveggel.

2011. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!