Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Stroke utáni elviselhetetlen...

Stroke utáni elviselhetetlen zsibbadás kezelése?

Figyelt kérdés

Négy hónapja édesanyám szélütést kapott. A jobb oldalon a karja, ujjai, válla, arca (még az ínye is), térde és lábujjai teljesen le vannak zsibbadva, plusz azt mondja olyan, mintha egy öngyújtót tartanának a kezéhez, égő érzés is társul a zsibbadáshoz.

A karja és az arca a legrosszabb. Nagyon-nagyon sokat szenved, gyakran sír is, hogy már nem bírja az egészet...

Az első 3 hét rehab valamennyira hasznos volt, aztán egy hónap kihagyással újabb 3 hét rehab következett, viszont akkor a kórházban nem hogy javult volna, hanem még romlott az állapota. Azt mondja a zsibbadás erősebb, és az ujjai el vannak feketedve, nagyon fáj neki... :(


Kérlek titeket, ha van valami tapasztalatotok, tanácsotok, osszátok meg velem. N-agyon sokat szenved az anyukám és megszakad a szívem, hogy így kell látnom.

Még csak 48 éves.



2014. febr. 11. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha az ujjai el vannak feketedve az komoly baj!


Szerintem mielőbb egy normális orvos, vagy kórház, lássa el!


Én ugyan laikus vagyok, de a feketedés szerintem elhalást jelez.


És ez azt jelenti, hogy az a vérrög még ott van, és valamit nagyon elzár...

2014. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, így 2021-ben mi a helyzet?
2021. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!