Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha idősebb rokonom rosszul...

Ha idősebb rokonom rosszul van este/éjjel, vagy én, akkor ki lehet hívni orvost?

Figyelt kérdés
Este/éjjel, amikor már nincs busz, és nekünk nincs semmilyen közlekedési eszközünk. Fizetjük a TB-t. Volt már olyan eset, hogy kritikus volt az éjszaka, és most elgondolkoztam, hogy vajon meg kell-e várni a reggelt, megkockáztatva, hogy a rokonom meghal, vagy telefonon ki lehet orvost hívni?

2014. febr. 23. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Indokolt esetben nyugodtan hívhatod a területileg illetékes orvosi ügyeletet. Ha pedig annyira súlyos a beteg állapota, akkor hívd a mentőket.
2014. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mentőt hívj, ők megmondják, hogy érdemes-e bevinni az ügyeletre vagy házilag is lehet segíteni. Ezért vannak :)
2014. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Zöld kéz.
2014. febr. 23. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már párszor kihívtam az ügyletet idős emberhez, és fel sem merült soha, hogy miért nem vittem be az ügyeletre, minek hívtam ki őket. Nyugodtan tedd meg te is, ki fognak jönni.
2014. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, zöld kéz.
2014. febr. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!