Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SZTK-s fogorvosnak szoktatok/s...

SZTK-s fogorvosnak szoktatok/szokás pénzt adni, pl. fogpótlás (híd) esetén? És kb. mennyit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jaja hídra szokás, de az árat ő fogja megmondani, mert nem támogatja a TB.
2014. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem koronát készít, több darabot. (Darabja kb. 30 ezer..)
2014. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
híd,csap + munkadíj 30-40ezer HUF,nem tudom hálapénze gondolsz? :D Mert én orvosnak nem adok olyat...
2014. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hálapénzre gondolok.
2014. febr. 26. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

minek? fizetni fogsz érte amúgy is.

ha ennyire tömködni akarod a doki zsebét, akkor menj magándokihoz, ott megmondják mi mennyi, Ft-ra pontosan.

2014. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem adok, pedig jó kis fogdokim van, de szól, ha olyan cucc van, amit a TB nem támogat (pl Inlay anyagát). Hálapénzt nem.


(Óvatosan megjegyzem, hogy nem olyan rossz a helyzetük ám, amikor van magánrendelő és SZTK-s is...)

2014. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jaja, fogdokit nem kell sajnálni, a többségük baromira nagy lábon él. Amelyik nem, az nem elég ügyes.
2014. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

megnéztem a fogdokim (sztk-s is ugyebár) facebookját. Első képei kapásból: Róma, Velence :)


De múltkor mesélte egy itteni ismerős aki jóban van vele, h épp Horvátba mentek, szal tleg nem kell sajnálni őket, nem az a fajta aki hálapénzre szorul.

2014. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Róma, Velence vagy Horvátország nem nagy durranás. Én is voltam, pedig "csak" mezei alkalmazott vagyok.
2014. márc. 4. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
jól van, nem erőlködöm. tömködjed pénzzel, max hülyének fog nézni.
2014. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!