Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek vérvételre?

Hova menjek vérvételre?

Figyelt kérdés
Óvári az orvosom (mivel itt az állandó lakcimem) de jelenleg Győrben lakok, itt is elmehetek vérvételre ha az óvári orvosomtól kaptam a beutalót?
2014. febr. 27. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el a helyi rendelőbe holnap (szerintem ma már fújhatod, mert -legalábbis itt Szombathelyen, ahol én lakom- fél 9-ig volt vérvétel), és kérdezd meg. Elvileg ha be van jelentve a győri lakcímed, akkor ott is levehetik.

De szerintem már csak holnap. Addig is hangolódj a vérvételre. Ma már szerintem akkor se veszik le (9 elmúlt, mikor kiírtad a kérdést, és mikor írom a választ), ha most bemész. Vagy barátnő/haver orvos kell hozzá akkor mindenképp.

2014. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg hova szól a beutaló. Minden beutalóra rá van írva a "célintézmény" és azzal a beutalóval csak ott fogadnak el. Ha máshova akarsz menni,akkor szólj az orvosnak és oda írja,ahova még el fognak fogadni.
2014. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!