Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a bajuk Bajnai Gordonnak...

Mi a bajuk Bajnai Gordonnak és a szcientológusoknak a pszichiátriai kezelésekkel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

na kéremszépen így kell kérdezni egy Magyar Nemzetes cikkben ... mondjuk főcímként


állította a kérdező, hogy szcientológus Bajnai? - nem, dehogy


állította, hogy Bajnainak baja van a pszichiátriával? - nem, dehogy, hiszen csak kérdezett


gratulálok

2014. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én a saját bőrömön tapasztaltam,hogy Magyarországon az állami pszichiátriák mennyire silány színvonalúak és nagyon elmaradottak sok helyen a gyógyszeres és egyéb terápiák is. 16 évesen megjártam a zárt osztályt,ahol vénásan adták a Seduxent,majd annak mellékhatásai elkerülése végett lekötöztek,nehogy ártsak magamnak vagy betegtársaimnak. Anorexia és mániás depresszió gyanújával vettek fel a nyílt osztályra,ahol első héten kaptam 7 féle gyógyszert,először elkezdett folyni a mellemből a tej (szűz voltam),majd egyre kedvtelenebb lettem,magamba fordultam,aztán egy fekete kép,és már visznek át a zárt osztályra. Állítólag azt hangoztattam,hogy egy műanyag villával fel akarom vágni az ereim... Na aztán a zárton több hétig szedáltak (16 éves,anorexiás lány voltam,175 cm,40 kg alatt),és azt mondták,hogy a saját érdekemben! Az ápolók ott voltak,amikor a betegek zuhanyoztak egyesével,és engem folyton molesztáltak. Amikor panaszt tettem a főorvosnál,azt mondta,hallucinálok. Az ápolók folyton alázták a betegeket,kiröhögtek minket,pitizni kellett a cigiért,hülyének,bolondnak,elmeroggyantnak hívtak mindenkit,soha nem a saját nevén. Persze amikor jöttek vizitelni az orvosok,némileg összekapták magukat. Hiába tettem panaszt akárhol,mindenhol széttárták a kezüket,hogy nem tudnak mit tenni,mert pszichiátriai kezelt voltam. Hiába anorexiával vettek fel,és a sok gyógyszer mellékhatásaként következett be akut depresszív állapot. Ezt nem tudom bizonyítani,mert előtte sem volt jókedvem az anorexia miatt,de sosem akartam meghalni. A szuicid érzések csak a gyógyszertől jöttek,és a szorongás nagyobb része szintén. Teljesen tönkretett az az időszak,majdnem 4 hónapig ott tartottak a zárt osztályon,mire egy másik kórház jelezte,hogy át tudnak venni. 4 hónap alatt elfelejtettem az összes nyelvtudásom,a tudatom totálisan beszűkült,képtelen voltam gondolkodni,teljesen érdektelen voltam,csak léteztem. Amikor kiengedtek,és a másik kórházban elkezdtek egy gyógyszermentes terápiát,egyre visszatért a tudatom,mentálisan is sokkal jobban lettem,és nem akartam meghalni. Persze nem mindenhol ilyen vészes a "kezelés",de a legtöbb kórházról nagyon-nagyon rossz véleményem van (kivéve egyet,Bp-n)
2014. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%

Sajnos igaz.


Bajnai Gordon SZCIENTOLÓGUS!

2014. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
29%
a bajnain múlna akkor minden kórházat bezárnának Magyarországon
2014. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó itt, csak sok a bolond
2014. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak Pszichiátriai "gyógymódok" melyekkel én sem értek egyet, ellenzem azokat. Akkor én is szcientológus vagyok? Hűha...kezdek félni magamtól...
2015. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!