Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül a mellimplantát...

Mennyibe kerül a mellimplantátum eltávolítása? Ha nem akarok újjat, csak a régit szeretném eltávolíttatni!?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 17:18
 1/8 anonim válasza:
250 korul altatassal de van ki altatas nelkul is vallalja ugy 150-180 korul miert akarod kivetetni?
2014. márc. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a mammográfiai vizsgálatnál csináltak ultrahangot is és azt mondta az orvos hogy szilikont lát a szővetekben.Szerinte szivárog az implantátum, de az orvos aki mütött megvizsgálta,(megtapogatta)és azt mondja nem szivárog! "MRI" vizsgálatot kell csináltatnom az jobban megtudja állapítani! De mivel ez váratlanul jött igy nincs pénzem új implantátumra csak vegyék ki ha szívárog!
2014. márc. 14. 17:55
 3/8 anonim válasza:
De figyu ha ez a gond hogy szivarog akkor allami intezmenyben tbre is megcsinaljak ingyen vagy adsz egy kis halapenzt es meg normalisak is veled
2014. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mri re ki utal be? Az ingyen lesz?
2014. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az MRI az mindenképp fízetős 22-ezer körül van. Én is szerettem volna államilag tb-re megcsináltatni de mindenhol elutasítottak! A kékgolyó utcában a "rákkórház", A szent Imre kórház,a Rókus kórház, mindenhol azt mondták menjek plasztikai sebészhez,ezt ők nem csinálják csak ha már rákos vagy gyulladásban van akkor megy tb-re! Nekem meg hála Istennek egyik sem! Csak a mammográf orvos mondta hogy szívárog. Még nem bíztos,ezért megyek még két orvoshoz és ha azok is mondják hogy folyik akkor mindenképp meg kell operáltatni kivetetni! Majd veszek fel kölcsönt és valahogy lesz?!
2014. márc. 15. 15:01
 6/8 anonim válasza:

Figyu ez nem jaték. Rá van írva az ultrahang leletedre hogy szivárog?? Mert akkor nem utasithatnak el. Én még javaslom az Istvan korhazat és a kútvölgyit. Szinte hihetetlen hogy elutasitottak. Valamennyit persze nyilvan elvarnak de hogy elbol elutasitanak az gáz.

Átérzem a helyzetd mert nekem meg az van hogy cereform implantom van amit most betiltottak. És eléggé félek nem e lesz baj. Mindenképp ird meg a fejleményeket nagyon drukkolok!

2014. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A leletemben az van irva hogy minden negatív, daganat nincs, csak annyi hogy a hónalji szővetekben szilikon szennyeződésre utaló árnyék látható! Egy év múlva kontroll és plasztikai sebészeti konzultáció szükséges! Szóban mondta az ultrahangos orvos hogy szerinte szivárog, de az mri-vizsgálat jobban tudja azonosítani mi az a folt? Kedden megyek mri-re, hát ott kiderül!!?
2014. márc. 16. 15:23
 8/8 Eprecske1 válasza:
Ha már látszik, hogy szivárog, az gáz. Ezek szerint már a nyirokmirigyekbe is bekerült.. Valószínű azokat is ki kell venni!! Csináltass MR-t minél hamarabb! Ne haragudj, de egy igen nagy pancser az orvosod, tapintással akarta mindezt megállapítani. Van egy tippem, hogy ki lehet az.. Miatta halt meg legutóbb az a lány is, akinek mellrákja volt, csak 4-ből 4 orvos nem vette észre, illetve az utolsó félrekezelte. A W..r dr. az, ha nem tévedek. Most az egészséged a tét! Vetesd ki minél előbb, és az MR életmentő!
2014. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!