Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen átfogó orvosi vizsgálat...

Milyen átfogó orvosi vizsgálatokat érdemes elvégezni rendszeresen? 29 / f

Figyelt kérdés
Nincs különösebben semmi betegségem, de szeretném tudni hogy áll a szervezetem. Ebben a korban milyen vizsgálatokat érdemes elvégeztetni? Gondoltam egy vérvételre, tüdőszűrés, esetleg AIDS-teszt, Rák-szűrés?

2014. márc. 12. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Evente egy teljes verkep, evente rakszures. Elvileg ennyi eleg.
2014. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
teljes labor, vérnyomás mérés évente többször. Rákszűrést nem tudom milyet gondoltok egy férfinél. AIDS teszt akkor ha védekezés nélkül több partnerrel is élsz nemi életet.
2014. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hererak ellen.
2014. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
A szervezeted majd jelez. Azt kell komolyan venni, nem az ilyen rendszeres vizsgálatokra pazarolni időt, energiát. Figyelj te magad, magadra, és ha gyanusat találsz, akkor menj el háziorvoshoz. Ha valamid nem úgy működik, ahogy megszoktad...
2014. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Vérnyomást és ekg -t már a házi dokival is el lehet végeztetni.TŰdőszűrésért fizetni kell.ha urológiára akarsz menni akkor vigyél tiszta alsónadrágod akár,mert prosztata vizsgálatot mindenképpen megcsinálják,ami nem fájdalmas,csak elég ciki és az egyik ismerősőm úgy járt hogy a doki sikosítot kent fel úgyebár amikor benyúlt a fenekébe és bizony az meg valószínűleg kifolyt kicsit,mert utána azt hitte bekakilt és csupa turtymuty lett a gatyája,át is ütött a nadrágon.Ilyen balesetre készülj fel akár és jobb ha magándokihoz mész.


De éves vizsgálat a munkahelyen ugyis van.Szerintem minden évben futkossni nem feltétlnül kell.A heréket meg akárki még a saját orvosod is át tudja tapintani akár.

2014. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!