Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet ilyen esetben...

Hol lehet ilyen esetben kezeltetni az aranyeret?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék szabadulni az aranyeremtől, és biztos vagyok benne, hogy műtéti úton kell, mert sok mindent használtam már, de semmi se segített véglegesen, és szerintem ki is záródott. A gond csak az, hogy Pesten lakok, de a lakcímkártyám otthonra szól, és pénzem sincs, hogy tudjak rá költeni. Háziorvosom szintén otthon van, és nem tudok úgy hazamenni, hogy tudjak szerezni beutalót. Létezik esetleg olyan hely, ahol ilyen feltételek mellett ingyenesen ellátnak?
2014. márc. 23. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,így csak sürgősségi ellátást,beavatkozást végeznek. nem tudsz valahova bejelentkezni Pestre?
2014. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De szeretnék, csak nem tudom hogy működik... Igazából az lenne a fontos, hogy ingyenes legyen.
2014. márc. 28. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Lakást bérelsz? Rokonnál?
2014. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!