Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen kezelésre számithatok...

Milyen kezelésre számithatok a kórházban, ha beutalnak? Gerinc problémáim vannak!

Figyelt kérdés
nagyon régóta, már vagy 8 féle gyógyszert kaptam, egy se használt, most movalis inj. -ot kapok nem igazán használ, a doki mondta ha ez se válik be akkor infuziós kezelés amihez be kell feküdjek a kórházba most a reumára járok,voltam idegsebésznél,meg van mri leletem is.ha valaki hasonló cipőben járt vagy van nagyon megköszönném ha megirná.
2014. márc. 29. 23:16
 1/2 A kérdező kommentje:
több éve fájogat a derekam,az elmult 1 évben sürübben ,mostanában 3 hetente,most szépen 2 hete már egyfolytában fáj,ami sugárzik le a lábaimba,reumatologiára járok,1 év alatt mint már irtam több gyógyszer se hatott(xilox,mydenton,myderyzon,nidol,dipophros inj.zaldir-bár ettöl rosszul voltam,igy csak felet szedttem szedek,mert tramadolt tartalmaz!!
2014. márc. 29. 23:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen gerinc problémáid vannak?A kisugárzás oka lehet becsípődés, vagy pockopás eredménye is.Ahogy megnéztem a gyógyszereid leírását a neten, sok a hasonló hatású.Ennyi gyóygszernél már előre nem látható kereszthatások is lehetnek.Lehet, hogy párat ki tudnál váltani gyógynövény, vagy természetes alapú pl gyúlladáscsökkentőkkel, fájdalomcsillapítókkal.Akár porc és csontépítők is segíthetnek.Ezekkel sok jó tapasztalat van. Jobbulást!
2014. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!