Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban leszek csütörtöktől....

Kórházban leszek csütörtöktől. Ha beviszem a laptopot tudok ott internetezni, lesz ott internet? 25/n

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sok kórházban megfordultam már, sehol nem volt wifi. Ha viszel usb-s mobilnetet is akkor fogsz tudni netezni.
2014. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Wifi? Magyar korzáhakban?:D Te még nem jártál sztm korházban Én még a laptopomat sem merném bevinni,tudod milyen lopások vannak ott a kórtermekben?Még a rostost kaját sem merem ott hagyni őrizetlenül,volt rá arra is példa,hogy pofátlanul elvitték....
2014. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz net, de vihetsz magaddal egyrészt usb eszközt, ahogy az előbb is írták, vagy pedig a mobil előfizetésedhez veszel mobilnetet, és azt megosztod a laptoppal (ezt főként okostelefonok tudják). Laptopot valóban csak úgy vigyél magaddal, ha éjszakára van aki hazaviszi. (és a vizsgálatok alatt is vigyázzon valaki rá)
2014. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"beviszem a laptopot"

bátor vagy...

"lesz ott internet"

és javíthatatlanul idealista :D

2014. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!