Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Tenda W309R routerem...

Van egy Tenda W309R routerem és a wifi nem működik rajta csatlakozik kiszolgálóhoz de internet kapcsolat nincs, vezetékes netnél pedig tudok internetezni miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzáértő állította be? A router csatlakozik a netre, ugye? Véletlenül sem a vezetékes eszközön nyomod meg a "Csatlakozás" gombot?
2013. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tenda W309R Wireless N Router / AP. Leget mert csak N-es azért nem találja a wirelest. esetleg lehet hogy véletlen Ap-re van kapcsolva és azért nincs net...
2013. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget!
2013. ápr. 16. 09:45
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Minden routeren alapértelmezett a b/g/n mixelt mód. Olyan N -es router még nem láttam, hogy alapból "n only" -ra volt állítva. Sőt olyan kliens eszköz sincs, ami csak az n-t tudja. Lefele tudják az összeset. Ha n-es tudja a g/b t. Ha g -s akkor tudja b-t. Így hát ezzel nem lehet gond. Az AP Wireless mode meg pont hogy a helyes beállítás ilyenkor.


Én is arra gyanakszom, mint vazeratti. Nincs beállítva az eszközön semmi, csak összedugdosta (még az se biztos hogy jól) és várja a csodát.

2013. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!