Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mellkasröntgent hol tudom...

A mellkasröntgent hol tudom kikérni?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 7.-én lesz alkalmassági, de még nem kaptam meg a mellkas röntgenem negatívját. Kaptam a kórházban egy megjelenésről szóló papírt, de azt elméletileg nem fogadják el. Na, de mindegy. A lényeg az, hogy tavaly Kecskeméten a kórházban csinálták nekem és, amit akkor csináltak egy évnél nem régebbi 10 nappal. Ha elmegyek alkalmasságia, akkor ezt ott ki fogják adni?

2014. ápr. 6. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A negatívot sehol nem kapod meg. Mutasd be az üzemorvosnak a papírt, amit a tüdőszűrőn kaptál, hogy megjelentél. Majd megmondja hogy így mit csinálj. Kecskeméten meg LELETET kiadnak neked az egy évvel ezelőtti felvételről, mindenhol számítógépben fut az összes lelet, kinyomtatják, lepecsételik, aztán viheted.
2014. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit félreérthetően írtam. A tüdőgondozóba kaptam egy igazolást, azt visszaviszem és kiadják a leletet, ez 2 hét kb. De holnap lesz az alkalmassági, ott meg nem fogadják el ezt az igazolást, csak a leletet.
2014. ápr. 6. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen értettem amit írtál. Olvasd el még egyszer amit írtam. Benne van a válasz a kérdéseidre. Megmondod az üzemorvosnak, hogy lelet később lesz, vagy aláirja a papírod, vagy nem. Vagy elmész Kecskemétre, kinyomtatják a tavalyi röntgen leleted, és elviszed az üzemorvosnak azt, vagy vársz a mostanira kêt hetet. így már érted!???
2014. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor már elsőre is értettem, csak azt azt hittem, félreérthetően írtam és félreértettél. De akkor nem. Köszi a segítséget, így mwgnyugodtam, hogy nem küldenek haza.
2014. ápr. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!