Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvárható egy magánrendelésen...

Elvárható egy magánrendelésen h az orvos kedves legyen velem?

Figyelt kérdés

tudom fura a kérdés xd

csak annyira rosszul esett h fizetek egy halom pénzt a fogorvosnak, és amikor megugrok egy picit mert annyira fáj, nekem áll h mit ugrálok, ne mozogjak meg ilyenek. mikor csak reflex és nem tehetek róla, nyilván nem szándékos.

ha már fizetek, nem járna egy kis kedvesség, vagy h úgy csinálja h kevésbé fájjon?

lehet én vagyok túl érzékeny, és csak nekem esik rosszul egy ilyen "lekiabálás" de most akk mit is várjak el egy magán fogorvostól?

miért is fizetek neki?

ez a nem tudom hanyadik magán orvosom, de egyik sem volt valami jó fej. az ő érdekük h oda menjünk, vigyük nekik a pénzt. és mégis neki állnak feljebb.

kinek milyen a magán fogorvosa? :D

23/L



2014. ápr. 7. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ott a minimum a kedvesség, érdekes módon nekem SZTK-ban kedvesebbek, mint magánban :D
2014. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem a kedvességért fizetsz és ő sem szórakoztatást végez, meg bájcsevegést, hanem fogorvos. Nem várhatod el. Ha nem tetszik a stílusa, járj máshoz.


Az én eddigi orvosaim mind normálisak voltak, egyik sem kiabált soha, a többség kifejezetten kedves volt, kezelés után mindig beszélgettünk erről-arról. Az természetes, hogy szól, ne mozogj, mert aztán ha miattad csesz el valamit, akkor is őt fogon számon kérni érte, az meg kinek jó?

2014. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem mindegyik tök kedves volt, pedig hisztis gyerek voltam.
2014. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fogorvosom a világ legjobbja. Egy régimódi rendelő, 60 feletti régimódi nagy tudású kedves orvossal. Kb 5-nél voltam, amire rátaláltam. Utálom a bunkó orvosokat. Legyen az nőgyógyász, fogorvos, vagy bármi más.

A fogászaton fizetek a bunkóságért, mert kerül anyag a fejembe, de a nőgyógyászt ilyenkor helyreteszem, és fizetés nélkül eljövök. Az anyjukkal szórakozzanak.


Nagyon kevés a jó orvos. Egyszer kiírtam ide egy jóindulatú kérdést, aminek az lett volna a célja, hogy különböző települések orvosairól csak a jókról, akikhez érdemes elmenni, készítsünk közösen egy listát.


Rögtön jöttek a kevés pénz sok munka, támadásnak érezték.

Én nagyon örülnék neki, ha lenne egy olyan orvoslista akiket tényleg szeretnek a betegek.

Akkor talán a többi is észbe kapna.

2014. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

persze nyilván nem szórakozni járok oda, csak elvárnám h mondjuk 3. mozdulatom miatt szóljon rám. nem az h egyszer megmoccanok és úgy leszól h csak nézek...

nah de többet biztos nem merek a kezei alatt megmozdulni. valószínüleg keresek majd valaki mást. csak kezd fogyni a felhozatal:s

2014. ápr. 7. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Természetesen elvárhatod, ugyanis ő a SZOLGÁLTATÓ, akinek te megveszed a szolgáltatását. Azaz támogatod a pénzeddel.

De mindezt elvárhatod tb-re vagy ingyen is. Ne viselkedj már lábtörlőként! Ne engedd, hogy így bánjanak veled!

2014. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!