Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beutottem a fejem tetejet....

Beutottem a fejem tetejet. Mennyire lehet sulyos?

Figyelt kérdés

A tegnap takaritas kozben veletlenul beutottem a fejem tetejet a cipos butorba. Nem verzett. Nagyon fajt,de nehant perc mulva elmult. Kesobb este lefekveskor,ereztem ujra keves fajdalmat, az ejjel ebredeskor ujra. Keson keltem, nagyon fardtnak ereztem magam, sot kisse kabultnak. Ma reggel ota meg szintenfaj a fejem, erzek egy-egy nyilalast es faradtnak erzem magam.

Nagyon felek, hogy sulyos lehet. Azon gondolkozok vajon menjek be a surgossegire, vagy varjam meg a hetfot, amikor elmehetek a haziorvoshoz es kuldopapirt kaphatok...

En inkabb arra gondoltam varjak holnapig, de nem vagyok biztos hogy igy lenne a legjobb......

Ha eppen orvos, aszisztens olvssa soraimat vagy eppen olyan akinek volt hasonlo balesete, megkerem szepen irja meg a velemenyet.

A valaszokat elore koszonom.


2009. dec. 20. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem mindig nyilal a fejem későbbi napokban is, ha beütöm erősebben. de 2-3 napon túl elmúlik. sztem ezért teljesen felesleges sürgősségire rohangálni.
2009. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.

Par perce olvastam, hogy rog kepzodhet az agyi erben, ha nincs jeggel borogatva a fej...Hat en nem borogattam semmivel, nincs is jeg itthon. S lehet hogy mar tul keso lenne...

2009. dec. 20. 11:19
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha elmész sürgősségire, meg röntgeneznek, ami leginkább törést mutat ki. Ha nem javul az állapotod, CT is kérnek, ami akár februárig is elhúzódhat.


Ha ilyen problémád van, és valódi tanácsra van szükséged hívd fel a mentőket.

Jó fejek, kikérdeznek néhány szóval és eligazítanak, hogy hogyan tovább.

Különben a következőket fogják kérdezni:

Volt-e eszmélet vesztés, kettős látás, hányinger, szédülés?



Szerintem, csak kihajtottad magad, kicsit kivan az idegrendszered és jobban figyelsz apróságokra. Jó egészséget!

2009. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az elobb tettem be jeget a fagyasztoba...remelem nem lesz tul keso felhasznalni.
2009. dec. 20. 11:26
 5/15 anonim ***** válasza:

11:21 es vagyok.

Már mitől képződne rög az agyi ereidben? :) Ne aggódj már!


A koponyacsont nagyon nagyon erős, az evolúció folyamán alakult ki, hogy megvédje az agyunkat, nem lehet olyan könnyen sérülést okozni az agynak.


Az jön le az írásodból, hogy teljesen rá vagy görcsölve erre a problémára.

Nem vagy te kicsit hipochonder?

2009. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo, koszonom szepen valaszod.

Lehet felhivom a mentoket...

Hanyinger, kettos latas nem volt, de pici szedules viszont igen es ma reggel is...nem jo jel...

Annyira nem hianyzik hogy most ebbol baj legyen...idegesit!

Kesobb probalkozok a jeggel, de ilyen keson nem tudom mennyire segithet.

Az este az utes utan kicsit fajt, de elmult, majd lefekveskor ujbol eloallt...ma reggel ujra....de most faj a legjobban...........ez sem jo jel...hogy elmulik azutan meg ujbol elojon. Remelem nem sulyos, nagyon remelem.

2009. dec. 20. 11:32
 7/15 A kérdező kommentje:

11:21, nem vagyok hipochonder!

Szerintem nem felesleges aggodni ezen! Sot mar az este kellett volna tennem valamit, de nem torodtem elegge, es mozt ez van!

Szerintem az ilyesmit nem ajanlatos felvallon venni.

Persze elgondolkoztam azon hogy a koponya csontja eros lehet, de ha nyilalik a fejem, az nem jo jel...elofordul meg hogy megutottem a fejem, de ilyen meg nem volt...hogy kesobb erezzem a fajdalmat...elmult es kesz!

De most nem ugy van! :(((

2009. dec. 20. 11:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd mesélj!
2009. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pihenten a delutan par oranyit. Valamivel jobban ereztem magam, de a nyilalasok nem tuntek el. Kivettem a jeget a fagyasztobol, most azzal borogatom. Ugy erzem segit, mert csak nagyon enyhen erzem a fejfajast.
2009. dec. 20. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Megmaradsz? :)
2009. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!