Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beutottem a fejem tetejet....

Beutottem a fejem tetejet. Mennyire lehet sulyos?

Figyelt kérdés

A tegnap takaritas kozben veletlenul beutottem a fejem tetejet a cipos butorba. Nem verzett. Nagyon fajt,de nehant perc mulva elmult. Kesobb este lefekveskor,ereztem ujra keves fajdalmat, az ejjel ebredeskor ujra. Keson keltem, nagyon fardtnak ereztem magam, sot kisse kabultnak. Ma reggel ota meg szintenfaj a fejem, erzek egy-egy nyilalast es faradtnak erzem magam.

Nagyon felek, hogy sulyos lehet. Azon gondolkozok vajon menjek be a surgossegire, vagy varjam meg a hetfot, amikor elmehetek a haziorvoshoz es kuldopapirt kaphatok...

En inkabb arra gondoltam varjak holnapig, de nem vagyok biztos hogy igy lenne a legjobb......

Ha eppen orvos, aszisztens olvssa soraimat vagy eppen olyan akinek volt hasonlo balesete, megkerem szepen irja meg a velemenyet.

A valaszokat elore koszonom.


2009. dec. 20. 11:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg. :) Tegnap meg ereztem, ma reegel ugy latszik mar nem(remelem igy lesz tovabbra is...).
2009. dec. 22. 07:58
 12/15 A kérdező kommentje:
A 11:21-es vagy? :)
2009. dec. 22. 07:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, mi chatelgetünk itt :D
2009. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hat koszi hogy erdeklodtel az egeszsegemrol, kedves volt toled. :)

Koszonom megegyszer a tanacsokat. :)

Boldog Karacsonyt! :)

2009. dec. 22. 22:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Neked is és a kedves családodnak is! :)
2009. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!