Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csináltatott már valaki...

Csináltatott már valaki altatásban gyomortükrözést? Milyen volt, mit éreztél belőle, közben és mi volt a menete?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 19:33
 1/1 anonim válasza:

Hali. nekem volt bár már nem emlékszem pontosan hogy mikor de nem volt régebben mint egy éve..


annyi volt hogy oldalra kellett feküdni az egyik kezemmel támasztani kellett magam hogy nehogy előlre dőljek... asszem befújták a torkom vmi érzéstelenítő sprével aztán betették a csövet a számba és mikor sóltak nyelni kellett egyet és lement a cső amin közbe levegőz is fújtak be hogy tudjanak dolgozni ... összességében nem volt olyan rossz mint amire számíottam... bár nemtudom hogy mindenkinél ilyen reakciót vált-e ki de ne lepődj meg ha ok nélkül ömleni kezd a könnyed... mert nekem elkezdett, érezni jóformán semmi nem éreztem mivel bezsibbasztották a nyelőcsövem...

2014. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!