Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyeket szeretnék leszede...

Ikonstar kérdése:

Anyajegyeket szeretnék leszedetni. Az Ars Medica Lézerklinikáról rengeteg véleményt olvastam, nem mind volt pozitív megítélésű. Ők varrás nélküli műtétet hirdetnek. Van valakinek ott szerzett tapasztalata?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy aki ott vagy máshol szedetett le anyajegyet, annak milyen tapasztalata van. Tényleg szinte nyomtalanul eltűnik a wolframhurokkal végzett műtét helye? Tudtok esetleg más helyet is ajánlani, ahol nem hagyományos szikével dolgoznak? Színes anyajegyekről kérdezek.

#anyajegy #lézer #Ars Medica Lézerklinika #wolframhurok
2014. ápr. 14. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztk sebészeten szedettem le, szikével csinálták, na ez nem lett a legszebb.


Az Ars Medica-nál orrműtéten voltam, teljesen korrekt hely. Gondolom a bőrgyógyászatuk is hasonló minőségben dolgozik, cserébe nem olcsók.

2014. ápr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem úgy égettek le anyajegyeket az arcomról.Végig csukva tartottam a szemem,sokat nem láttam,de a kezembe nyomot valami fémeszközt a doki ezt kellett a kezembe tartananom,mind a kettőbe,mintha imádkoznék.az anyajegyet körbe injekciózta,jó sok injekciót kaptam de nem érztem és el is kezdte leégetni.Ebből a fémeszközből amit a kezembe tartottam valami szinorok jöttek ki,amik az orvos műszerészéhez kapcsolodtak,nem tudom hogy ez mit mért.Az égetés nem fájd.A barátnőmről 4 nagy anyajegyet szedett le 15-20 perc alatt.Úgy nézet ki a bőrőm mint amikor a bőr felső része megsérül,amikor lenyúzzuk azt,utána másnapra kisebesedett,az nem volt szép,olyan 7-10 napig egész sebes volt,majd a seb kezdett leválni,ollóval levágtam azokat a darabokat amik kezdtek levállni, egy helyen volt ami kicsit gennyezett azt muszály volt betadinnal kenegetnek és ragtapaszt használnom máshol nem,a többi rész szabadon marad,szellőzni.Most még kicsit látszik a nyoma,mert ott halványabb a bőrőm,de majd szépen elmúlik.Napozi,szolizni nem szabad.



Helyet nem tudok ajánlani,de a tapasztalatom tudom leírni csak.

2014. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!