Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem fáj a fogam, de meg...

Ha nem fáj a fogam, de meg szeretném csináltatni, akkor az ingyenes? Fizetem a tb-t.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mit szeretnél csináltatni
2014. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A húzás, tömés ingyenes ott, ahova tartozol.

Egyébként fizetni kell, ha más dokihoz mész. De az egyéb beavatkozásokért egyébként is fizetni kell annál is, akihez tartozol.

Mit értesz megcsináltatás alatt?

2014. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tömetni szeretnél, mert van egy-két lyukas fogad, de nem fáj, azt is megcsinálják ingyen a körzetisnél. Ha nem a körzetishez mész, akkor ott nem ingyenes.

Ha mást is akarsz csináltatni, nem csak tömetni, hanem egyéb dolgokat, amikért fizetni kell, akkor kell fizetni.

2014. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem tudom pontosan, mit csinálnának vele, mert félig-meddig keresztben el van törve, és tartok tőle, hogyha valami erősebbre harapok, darabokra törik.
2014. ápr. 14. 12:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Erre voltam kíváncsi.
2014. ápr. 14. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csapos fogat kell csináni, arra viszont korona kell, az pedig nem ingyenes.
2014. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Húzás, tömés, gyökérkezelés, fogkő-eltávolítás ingyenes, a pótlásokért sajnos fizetni kell.
2014. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De menj el, nézesd meg, elmondják, hogy mit lehet vele csinálni. Ezért nem fognak pénzt kérni.

ja, és a röntgen is ingyenes.

2014. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fog felépítést SZTK alapon nem végeznek, csak maszek dokinál. Ha megnézi a fogorvos ahová tartozol, akkor a foghúzást fogja ajánlani
2014. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!