Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bemegyek az adóhivatalba...

Ha bemegyek az adóhivatalba adókártyát csináltatni az ingyenes? És egyből elkészül vagy kipostázzák?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 11:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező. Soha nem is volt még adó kártyám tehát nem elhagytam vagy ilyesmi.
2013. aug. 4. 11:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem kaptál még, vagy az előzőn hibás adat volt, akkor ingyenes. Mikor küldik? Változó. Nekem se volt egészen 15 éves koromig. Bementünk az APEH-hoz, 1 hónapon belül kiküldték. De ha nem omlik össze a rendszer (mint az én esetemben Kecskeméten xd) akkor a számot ki tudják adni. Megkaptam a kártyát, rá 3 hónapra elhagytam. 2012. októberben kértünk újat, azóta se küldték, felhívtuk az APEH-ot, mondták, hogy tavaly nem volt nyomtatás, ezért maradt el ennyire.

Remélem, te nagyobb sikerrel jársz, mint én! :))


18/L

2013. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:))
2013. aug. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!