Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi egészségügyi járulékot...

Mennyi egészségügyi járulékot fizetsz évente? Mennyi egészségügyi szolgáltatást veszel igénybe évente? Amikor beteg vagy, csak a tünetet kezelik, vagy az okot is megkeresik?

Figyelt kérdés
Statisztikai eredményeket szeretnék ellenőrizni.

2014. ápr. 17. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nagyon sokat fizetek.

2. Üzemorvosi rutinvizsgálat (mellkasröntgen, vérkép, vizeletrutin) évente

3. Amikor beteg vagyok, nem merek táppénzre menni, mert kb. éhen halnék, szerencsére eddig még nem sikerült annyira megbetegednem hogy ne tudnék bemenni dolgozni (5 év alatt), de ha pl. lázas vagyok, fáj a fejem-torkom-fülem, köhögök, akkor simán bemegyek és végigszenvedem a napot - nem szaladok egyből a háziorvoshoz (ami elég röhejes, de így van sajnos).

2014. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, évente több mint 150 000 forint egészségügyi járulékot vonnak le a béremből (erre értettem hogy nagyon sok).
2014. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nagyon sok! Ez nagyon jól tükrözi a statisztikai adatokat is.

Azért ez a rendszer úgy gondolom nem miattunk és főleg nem a mi egészségünkért jött létre!

2014. ápr. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!