Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogy élitek meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy élitek meg, ha párotoknak egészségügyi problémái vannak, ha folyton beteg és orvoshoz kell járnia?

Figyelt kérdés
Illetve, nők, ti ha ilyen helyzetben vagytok nem szégyellitek a barátotok/férjetek előtt, hogy nem tudtok rá elég időt szánni a betegségetek miatt? Sajnos mostanában elég sok betegségem volt, köztük nőgyógyászati jellegű is, amit azért nem értek, mert mindig körülményes vagyok a higiéniában, és már a párom előtt sokszor olyan kínos bevallani, hogy megint folyás, vagy herpesz, vagy hasonló. Nem tudom mit gondoljak, nem az én hibám, de valahol mégis olyan rossz.
2013. márc. 15. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
lehet nem körülményesnek kéne lenni, hanem figyelmesnek
2013. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egy prostival szoktam átélni.
2013. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fospuska ***** válasza:
100%
nem gond,nem tehet róla. inkább segítek,ahol tudok,minthogy köpködjek miatta.
2013. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

-.-

ne a nőbetegségemet ragadjátok ki légyszi, volt tüdőgyulladásom, balesetem meg vérnyomás problémám is.

2013. márc. 15. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ok., köhöghetsz nyugodtan amíg félrekefélek...
2013. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom olyan, hogy megfújja egy kis szél, aztán már ágynak is dől két hétre. Egyrészt tápos, másrészt meg szerintem neki nincs immunrendszere. Mivel pasi, állandóan nyavajog, ami viszont engem megőrjít. Nekem állandó betegségem van. Amúgy egyikünk sem érzi kínosnak a dolgot a másik előtt, nekem volt gombás fertőzésem is, az sem volt kínos. Szerintem beszéld meg ezt a pároddal, hogy mennyire rosszul érzed magad emiatt, tuti, hogy meg fog nyugtatni. Viszont én a helyedben elmennék orvoshoz valami vérvételre, mert tuti neked is az immunrendszereddel van valami (erről árulkodik pl a herpesz is, ugyebár).
2013. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, én a száj körüli herpesz es gondoltam:)

Tudomásom szerint a genitalis herpesz nem alakul ki magától, azt bizony haza kell vinni..

2013. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rosszul tudod, a herpesz a magyar lakosság körében 85%-ban jelen van és egyéni immunállapottól függően újból és újból kialakulhat. Én hónapok óta betegeskedem, szóval a herpesz a minimum, hogy kijött...
2013. márc. 15. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
eü dolgozó vagyok,7-nek igaza van a genitális herpesz nemi úton kapható el és ott terjed. De egy immunvizsgálat azért nem ártana.
2013. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!