Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérem nézze meg ezt mindenki...

Kérem nézze meg ezt mindenki és aki tudja segítsen! Szerintetek lesz valami baj?

Figyelt kérdés
Nos mióta elkezdtem olvasni az anyajegyekről állandóan nézem őket és csak idegeskedek hogy jaj valami történni fog velem anyát mindig evvel piszkálom hogy szerinte van e valami baja mindig mondja nincs ne aggódjak. Van világos barnától sötétig anyajegyem mindig kör formában van 2 ami asszimetrikus lapos világos barnák! Annyira félek most megvagyok ilyedve napról napra hogy történni fog velem valami. Anyu kért időpontot bőgyógyászhoz május 24.-re kaptunk. Addigra lehet valami bajom szerintetek? 2-3 anyajegyet állandóan nézek és idegesítenek hogy baj van velük. Magán bőrgyógyász mennyiért nézi meg? Vagy inkább nyugodjak le és várjam meg a május 24.-ét? Iskola orvos megtudja nézni? Kérlek segítsetek!!
2014. ápr. 18. 00:40
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van kettő pl!

2014. ápr. 18. 00:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom,hogy ezekkel semmi gond nincs.

De azért mindenképpen el kell menni ahhoz a bőrgyógyászhoz!Szerintem egy kicsit túlparázod ezt a dolgot.

2014. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász. :) Szerintem is kicsit túl aggódod, ne kapard el őket és nem lesz gond. :)
2014. ápr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :( rendben van!
2014. ápr. 18. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:
nem,csak nyugodj már meg,vannak emberek akiknek 100 nál is több anyajegyük van,különböző színek és formák és vele kell élniük.
2014. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!