Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S. kérdés! Légyszi...

S. O. S. kérdés! Légyszi olvassa el mindenki és aki tud segitsen! Páromnak pár napja hónaljban megdagadtak a nyirokcsomója! Ma reggelre meg a bal herezacskóban egy duzzanatot észleltünk ami enyhén fájdalmas nyomásra! Összefüggésben lehet a kettö?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 09:14
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Elnézést a zavarodott irásért csak nagyon megijedtem!Szóval bal heréjében van egy diónyi csomó ami nyomásra érzékeny de nem igazán fájdalmas!És a herezacskó is megnagyobbodott!Én már rémképeket látok.Hogy a nyirokcsomó duzzanata már átét meg ilyen hülyességeket!Természetesen hétfön egyböl megyünk orvoshoz!

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 12. 09:16
 2/26 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Sajnos a tizenéves korban támad a seminoma, ami rosszindulatú heredaganat, de ma már jól kezelhető.

Nem valószinű, hogy ez az lenne, de ki kell zárni.

Én biztos még ma elvinném a legközelebbi UROLÓGIÁRA.

A hónaljban lévő ny.cs. valszeg egy mellékhere gyulladás irányába mutat, ami kellmetlen, de a szeminómához képest kismiska.

Néhány napos antibiotikus kezelésre elmúlik.

2009. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

28éves a férjem!

Tegnap vette észre nem ma!Rosszul irtam!És azóta nölt is!

Illetve úgy tünik hogy a herezacskó vizesebb lenne.

Urológiára kell beutaló?Bemheteünk ma,szombaton?

2009. dec. 12. 09:28
 4/26 Tutujka ***** válasza:
62%

Én úgy gondolom, hogy ha szombaton nem is az urológiára, de ha az ügyeletre elmentek, ott mindenképp kaptok megfelelő felvilágosítást.

Nem hinném, hogy az urológián van ügyelet.

De készüljetek fel, hogy félvállról fogják venni a dolgokat.

2009. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
És az sem mindegy, hogy fájdalmas vagy fájdalmatlan a nyirokcsomó.
2009. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát a nyirokcsomó úgy mond érzékeny vagyis érzi jelenlétét de fájni csak ha nyomkodja akkor fáj de akkor is enyhén csak!
2009. dec. 12. 09:36
 7/26 A kérdező kommentje:

Azt olvastam a jegelés jó rá!Szerintetek jegeljük vagy inkább amig orvos nem látta addig ne kisérletezzük?!

Antibiotikumunk van itthon.Egy elég erös gyógyszer,a neve:dalacin.Bevegyük vagy orvos nélkül inkább ne?

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

2009. dec. 12. 09:40
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

A fájdalmatlan nyirokcsomó szokott daganatos betegségre utalni, a fájdalmas mögött pedig általában valamilyen gyulladás áll.

Persze mindenképpen ajánlott az urológia.

2009. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Orvos nélkül ne nagyon használjatok antibiotikumot, lehet, hogy nem is szükséges, vagy van hatásosabb típus is az adott elváltozásra.
2009. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A nyirokcsomó hétfö reggelre jött elö.Ezen az oldalon kérdeztem hogy lehet e húzodástól nehéz "tárgyak" emelésétöl mert elötte lévö napon rosszul emelt nehezett!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5351..

Itt a kérdésem!

2009. dec. 12. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!