Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A fejbőröm miért ilyen?

A fejbőröm miért ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje vannak sebek a fejbőrömön. Mióta szerintem a küzdősportra járok mert az előtt nem volt...Kicsit felül hosszabb a hajam oldalt pedig gépelt. 17 éves vagyok és fiú. Most kezdtem nem rég a Banfi hajszeszt és sampont használni nem tudom attól is lehetséges e. Vagy a küzdősport miatt mert leizzadok vagy mi?

Milyen pakolások jók rá? Vagy mit tehetek ez ellen? Vagy miért is ilyen a fejbőröm?


2014. ápr. 19. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, hogy a hajaban a fejbőrnél észre vettem ilyen kis alvadt vér szerűségeket. az valami samponban lévő anyagtól volt tuti. mert ha megmostam ilyen baba tusfürdővel, vagy akár szappannal, vagy ilyen természetesebb anyagokból lévő samponnal akkor elmúlt.
2014. ápr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :O
2014. ápr. 19. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma,sömör,allergia,gomba stb.A lényeg,hogy lássa bőrgyógyász és ha kell ír föl patikai kikevert sampont,vagy valamit.Ne hagyd kezeletlenül,nehogy rosszabb legyen.
2014. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sebek megnéztük hanem pattanások!!
2014. ápr. 24. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok.A pattanás-se biztos,hogy az.Lehet,hogy szőrtüsző gyulladás.Te tudod mennyire durva.Ha csak pár db van,akkor tényleg nem érdemes vele foglalkozni.Olyan nekem is szokott lenni.Főleg nyáron amikor befülled a fejem és már hajat kéne mosni,mert koszos a fejbőröm.
2014. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!