Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon száraz a fejbőröm 1 2...

Sanziii kérdése:

Nagyon száraz a fejbőröm 1 2 helyen, mitől lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, Sose volt korpás a hajam, pedig már 9-10 éves korom óta zseléztem,aztán kb 14 évesen megnövesztettem, és utána elkezdett korpásodni, pedig ápoltam!! Most 19 éves vagyok és ezzel szenvedek.. nem tudom mit csináljak, be se tud zsírosodni a fejbőröm és a hajam.Valamilyen terméket tud valaki ajánlani??? Vagy valami módszert?Köszönöm a válaszokat előre is!
2014. márc. 11. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
mindig egy fajta sampont használj, patikába lehet kapni ricinusolajat, a patikus krdezi, akkor mond hogy hajra. Hetente 2x bekened addig hagyod rajta amig akarod, 1ora 2 óra 24 óra az mindegy. jo a fejbőrnek, a hajad az nagyon fog tőle nőni. jo alaposan kimosod. 2-3 hét és elmúlik. nekem hajhullásra is segített
2014. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj Nizoral sampont a patikában tudsz venni. Eleinte minden hajmosásnál,aztán elég ritkábban,amikor érzed,hogy ismét romlik a fejbőröd. Úgy használd,hogy a második habot 5-10 percig hagyd rajta. Máshol nincs hámlás,esetleg felrakódás? Pl. könyöködön,térdeden?
2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja a ricinusolaj patikába 1dl kb 200Ft nekem 1deci ment el derékig érő hajamra
2014. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, máshol nem száraz a bőröm, csak a fejbőröm 1 2 helyen de nagyobb részen, fejtető, mind2 oldal. köszönöm a válaszokat!!
2014. márc. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!