Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj a véradás?

Mennyire fáj a véradás?

Figyelt kérdés
Most mennék először és nem tudom mennyire parázzak. A sima vérvétellel nem sok problémám van, szinte meg se érzem de azt tudom hogy itt sokkal nagyobb a tű, ráadásul tesóm volt és azt mondta hogy kellett zsepit kérnie mert a könnyei is kifolytak annyira fájt neki:/ Vélemények?

2014. ápr. 21. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én többször voltam.A tű betétel/kivétel az kissé fájt, de nem egy világvége.Utána kell pihentetni a karod.
2014. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kis tűszúrás az egész. Nem teljesen értem mitől csordultak ki a könnyei...
2014. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mert elég nagy a fájdalomküszöbe. De én ezek után nagyon félek, pedig nekem is nagy a küszöböm:/ köszi a válaszokat!
2014. ápr. 21. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, nem kell ezen sipákolni feleslegesen. :) Maximum mentálisan bemeséled hogy fáj, és attól lesz szar, vagy még el is ájulsz...
2014. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a tesódat, hacsak nem valami katasztrofális véletlen folytán egy ideget szúrtak neki. A tűszúrást természetesen érzed (kb mint egy vérvétel), utána maga a ~15 perces véradás egyáltalán semmilyen érzéssel nem jár. Tehát még a tű se csíp. Megszokja a test, ahogyan egy branül se szokott fájni, amit egy napra bennehagynak az emberben. Nekem ez a tapasztalatom.
2014. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igyekszek nem félni:)
2014. ápr. 21. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Holnap mész? Amúgy az nem tiszta, ha félsz a tűtől, - mivel a véradás önkéntes dolog - miért akarsz elmenni? Nem kötelező...
2014. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem félek a tűtől, a sima vérvétellel semmi bajom gondom, csak nem tudom hogy ez mennyivel rosszabb. Az eddigieknek köszi a választ!:)
2014. ápr. 21. 23:36
 9/9 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt. Azt mondják kicsit fogod érezni, erre beléd döfnek egy zsákvarrótűt.
2014. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!