Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol csinálnak lézeres anyajegy...

Hol csinálnak lézeres anyajegy-szemölcs leszedét, és annak mennyire látszik a helye?

Figyelt kérdés
nagyon sok van az arcomon egész pontosan 2 nagyobb és 3 kisebb, a hasamon 2 nagy, a nyakamon egy közepes de ez mindig mindenbe beleakad... Nagyjábol ezek azok amelyek idegesítenek, és mennyibe kerül egy leszedetése?
2009. dec. 23. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A szemölcseidet házilag is eltávolíthatod, van egy Wartner nevű cucc, patikában kapni, kb. 4 ezer Ft. Ezzel lefagyaszthatod őket. Az anyajegyeket csak bőrgyógyászaton, vagy magánklinikán veszik le, de ez utóbbi nem olcsó mulatság! Mindenesetre nézesd meg magad egy bőrgyógyásszal, mert ezek elfajulhatnak sajnos rossz irányba, pont azért mert gyakran éri őket sérülés az állandó surlódástól, beakadástól! Szóval irány a doki!
2009. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltunk, de azt mondta h nem csabad őket leszedetni majd csak 18 éves korom után, de másnak is szinte ugyanilyen volt és neki hatvanba leszedték én pásztói vagyok, nem értem miért nem lehet leszedetni..
2009. dec. 23. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha magánklinikára mégy, ott tuti leszedik, persze jó pénzért! Lehet, hogy itt azért nem foglalkoznak veled, mert még kiskorú vagy?
2009. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászaton ingyen leszedik az anyajegyet,ha olyan helyen van,ahol sérülhet.Pl. amelyik folyton beakad,azt mindenképp leszedik.De a töbit is próbáld meg velük.

Ne küldjenek el a pásztói rendelőből,ne hagyd Magad.

Ez jár.

2009. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondják h a nyakon ott nagyon megmarad a heg ezt nem szedik le, de a többit se... De megkérem anyáékat h menjük el valahova máshoza ahol leszedik mert nekem van olyan h fájnak meg olyan érzésem is szokott lenni mintha leszakadna, és ez iszonyú!
2009. dec. 26. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
16 vpétam mikor leszedték a Heim pálban a nyakamról....van nyoma, de egy viágos kis varrás ami csak közelről látszik szebb mint egy fekete kis "kutyaszarrakás"
2012. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!