Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet inni alkoholt akkor, ha...

Lehet inni alkoholt akkor, ha minden nap már 4 napja szúrom a hasfalamba a véralvadás gátló szurit?

Figyelt kérdés
Ma este lesz egy kisebb baráti buli a szomszédban az egyik barátomnak és az érdekelne nem probléma, ha iszok illetve az, ha komolyabban italozok? Lehet ebből akármilyen problémám? A szurit egy térdficam miatt kapom és térdfogót hordok.

2014. ápr. 26. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Trombózis megakadályozása miatt kell szúrnod magadat. Légy fegyelmezett, védd ki azzal, hogy a gyógyszer miatt nem lehet innod
2014. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom mi miatt kell szurnom magam. Itt nem arról van szó, hogy most beégek vagy valami... pont nem érdekel meg nekem nem olyan barátaim vannak, hogy, ha azt mondom nem iszok akkor nem iszok és megértik teljesen. Ettől függetlenül szeretünk inni és bulizni. Itt most az a kérdés, hogy lehet-e problémám abból, hogy iszok és adom az injekciót egyszerre? Vagy akár ma este iszok az probléma-e?
2014. ápr. 26. 11:15
 3/6 A kérdező kommentje:
*pont nem érdekel mert nekem nem olyan barátaim vannak... ha azt mondom nem iszok akkor nem iszok és megértik teljesen.
2014. ápr. 26. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
"ha azt mondom nem iszok akkor nem iszok " Miért nem ezt mondod magadnak? Nem értenéd meg?
2014. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ebből problémád.
2014. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha a barátaimnak aztmondom, hogy nem iszok akkor teljes mértékben megértik és nem fognak "cikizni", hogy nem iszok.
2014. ápr. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!