Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyszeri bordatöréssel és egy...

Egyszeri bordatöréssel és egy kissebb agyrászkódással meddig tartanak kb. Korházban? Vagy azonnal ellehet jönni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább 2-3 nap.
2014. ápr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max. 1-2 nap megfigyelés.
2014. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elméletileg 72 óra, gyakorlatilag csak a gyerekek maradnak bent, felnőttek meg hazamennek, miután aláírták, hogy saját felelősségükre távoznak. NAgyon sok embernek nem lehet megmagyarázni, hogy attól, hogy most jól van, fél órán belül kómába eshet...
2014. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 nap megfigyelés
2014. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én agyrázkódással 17-18 évesen, már nem tudom pontosan hány éves voltam, de 1 hétig voltam bent a kórházban. Igaz nekem agyrázkódás és koponyazúzódás volt a probléma.
2014. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!