Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a nogyogyaszt megkerem,...

Ha a nogyogyaszt megkerem, hogy je mondja el a szulomnek, hogy nem vagyok szuz, akkor az nem fogjak tole megtudni a szuleim vagy hasonlo?

Figyelt kérdés
El akarok menni nogyogyaszhoz. Meg soha nem voltam. Anyu mondta hogy ha szeretnem az o orvosahoz bejelent. Vinszont a szuleim nemtudjak, hogy nem vagyok szuz es ez gondolom a vizsgalaton ki is derul. Erdemes inkabb mas nogyogyaszhoz mennem, vagy nem lesz helole semmi gond? Esetleg tini nogyogyaszhoz? 16

2014. ápr. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos amúgy sem fogja elmondani a szüleidnek, hogy nem vagy szűz, kérned sem kell.
2014. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mondhatja el, a szüzhártyád pedig sok midnentöl sérülhet, pl tampon hazsnálat, maszturbáció de akár sport hatásásra is. Sok szűz lánynak nincs már ép szüzhártyája.
2014. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha más nőgyógyászhoz mennék,akár tini,gyermekgyógyászhoz szerintem,meg ha te könnyebben vetkőzöl le alulról női orvos előtt akkor keres női orvost magadnak.


De akár hogyan is döntesz,először is beszéld meg anyukáddal hogy ha el akar kísérni akkor várjon meg kinnt a váróba,ne menjen be veled,ez elég intim vizsgálat ott nincs helye az anyukának.Az orvosnak meg mond meg hogy először vagy ilyen szűrésen és majd kérdezget akkor mond meg hogy már nem vagy szűz és ha lehet maradjon ez négyszemközt.De egyedül,vagy barátnővel is elmehetsz/elkísérhet szűrésre.


És nézz utána a nőgyógyászati szűrésnek,mindenképpen hosszú felsőbe,vagy szoknyába menj mert az takar valamennyire.

2014. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 2. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!