Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismeri valaki Dr Szabo Ildiko...

Btimi1980 kérdése:

Ismeri valaki Dr Szabo Ildiko nogyogyaszt a XVIII. keruleti SZTK-ba? Nem talaltam rola semmi infot a neten. Kivancsi lennek a velemenyekre, hogy milyen orvos.

Figyelt kérdés

#nőgyogyasz #Dr Szabo Ildiko
2014. ápr. 6. 22:01
 1/9 anonim válasza:
Szia!Nem ő az aki a Dél Pesti kórházba is rendel? Mert ha igen akkor csak azt tudom neked mondani hogy nagyon aranyos és precíz orvos! Nála született a lányom császárral! Mielőtt a műtőbe kerültem sokat bejött hozzám beszélgetni meg nyugtatgatni! Meg utána is minden nap míg bent voltunk! Pedig nem volt a fogadott orvosom. Azóta is hozzá járok minden évben szűrésre.
2014. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak jót hallottam róla!
2014. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, akkor valoszinuleg atmegyek hozza, megnezem milyen.
2014. aug. 27. 19:57
 4/9 anonim válasza:
kedves Kérdező! Én is most készülök hozzá, szeretnék nála szülni, milyen tapasztalatod volt vele kapcsolatban? Köszönöm.
2015. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Szia :) regi kerdes, de hatha valakinek hasznos lesz. Az a Szabo Ildiko aki most a dabasi sztkban rendel es mellette magan praxisa is van, egy allat. Durva es flegma, senkinek nem ajanlom, mi soha tobbet nem megyunk oda, es fajdalmas hasznalhatatlan gyogyszer ir fel. Mindenki nagy ivbe kerulje!
2018. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló. A Szabó Ildikó elég gyakori név, szóval nem biztos, hogy ugyan az a két személy. Én ma voltam a Dél-Pestibe nála, nagyon kedves, aranyos, alapos. Laikus nyelven elmagyarázta, hogy mi bajom lehet (Fix eredmény 2nap múlva újabb vérvétel után), mirefigyeljek oda. Felsorolt tüneteket, hogy mi esetén kell azonnal vissza mennem. Ezek után nem is akarok máshoz menni. :)
2018. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rendben már a Dabasi sztkban is tény, de kétlem, hogy olyan lett volna, amit leírtál.. :D Mindenki jókat ír róla, több oldalon is, sanszos, hogy ránk kell hallgatni. :)
2018. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én Dabason voltam nála és maximálisan meg voltam vele elégedve. Eddig hiába voltam más orvosoknál nem igazán törődtek a problémámmal. Ő viszont addig küldött vizsgálatokra míg végül kiderült a betegségem. Nagyon hálás vagyok neki. :)
2019. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barami válasza:
Én is Dabason voltam nála, eddig kétszer. Nem mondhatom, hogy kedves volt, másodszor a vizsgálat első része is kellemetlen volt, de rendesen elmondja, hogy mi a helyzet, minek mi lehet a következménye, válaszol a kérdésekre. Ha flegmán is, de embernek néz. A családorvosom szerint is jó szakember, ezért továbbra is hozzá tervezek járni.
2020. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!