Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Még sohasem voltam nőgyógyászn...

Még sohasem voltam nőgyógyásznál, de el kéne mennem és félek hogy mit fognak velem művelni. Miből áll és hogyan folyik egy ilyen nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
a teljes vizsgálat..fel akarok készülni rá...
2009. dec. 25. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
nem értem hogy miért pont a nődokitól tart minden nő... akkor mért nem vagy besz*rva amikor a háziorvosodhoz mész? ez se fáj jobban normális esetben.. oké... le kell vetkőzni...de inkább beteg vagy, minthogy meggyógyulj? lehet h először valami agydoki kéne neked... én is izgultam, de hogy ez ennyire kikészítsen valakit, az már fura...ez nem műtét, nem halálos ítélet, legyél már kicsit racionálisabb.
2009. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2009. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg úgysem lehet rá felkészülni, mert kb az összes orvos másképpen viselkedik, másféle képpen végzi el ugyanazokat a vizsgálatokat. azt se tudjuk mi bajod, tehát az is lehet, hogy meg se vizsgál.

Én sem értem mit stesszelsz rajta.

2009. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Figyelj egy sima áltlaános vizsgálat körülbelül 1 perc..vagy egy fél! És msot nem át akarlak verni hanem tényleg. tehát bemész,elmondod mi a panaszod a doktor pedig beküld a vetkőzöbe. Levetkőzöl,ha ugy jobban érzed magad lehetsz rövid szoknyába,vagy hoszabb fölsőbe..utána felfekszel a vizsgáloágyra ahol mint emlitettem kb 1 percet töltesz el. Belédrak egy vékony ezsközt a doki amivel kicsit széthuzza a hüvelyt (nem fáj egyáltalán,nem is érzed,és nem is látod mivel fekszel). Benéz,ha kell egy kis mintát visz a foválysbol. Utána egy vékony ultrahangos készüléket bedug pár másodpercre hogy megnézze minden rendben e. van hogy cisnál egy rákszürést is,ez is kb fél percet vesz igénybe.utána aztmondja remek,felöltözhet,te felöltözöl,közben az aszisztens kinyomtatja a recepteket ha szükség van rá. Odadják és a soha viszontlátásra.

Ennyi. Nem kell tőle félni.tudod kitől kell? A FOGORVOSTÓL!!!

2009. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne a fogorvostól félni?
2009. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vicceltem ...
2009. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne felj tole nyugi ha bemeseled magadnak, hogy rossz meg jobban fogsz felni.
2009. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne felj tole. mindenki at kell essen az elso vizsgalatan. Mindenki fel, de aztan kiderul, hogy nem is annyira szornyi, csak el van tulozva. Szoval nyugi nem lesz semmi gond.
2009. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kedden voltam először vizsgálaton, figyeltem rá, hogy a lehető legjobb orvost keressem meg. És lám, hihetetlen jó orvos volt. Nem kapkodott, beszélgetett velem, meghallgatott, beszélt hozzám.

Nekem is fura volt eleinte, hogy hát így meztelenül olyan fura lesz és még matat is bennem, eddig csak a barátomnak mutattam meg magam.

De mikor rájöttem, hogy milyen rendes volt a doki meg mondta, hogy engedjem el magam és vegyek mély lélegzetet, akkor sokkal jobb volt. Mondjuk remegett a lábam rendesen, ezért ki kellett támasztani:D de nem fájt, meg semmi. Talán amikor a kacsával széthúzta és valamit a méhszájamnál matatott kicsit csípett. De amúgy semmi fájdalom meg semmi.

Szóval nem azt mondom, hogy nyugodj meg, mert én is hihetetlenül féltem, hogy bajom lesz és kiderül (az igazság fáj a legjobban) meg hogy fájni fog, vagy hülyeséget mondok/kérdezek.

Szerintem minden doki tudja milyen feszült az ember lánya az első vizsgálaton. Nekem 2000-rel kevesebbet számolt fel. Szóval én azt mondom, hogy magánorvos a legjobb. Anyum volt klinikán és vagy 4en állták körbe, sírva jött haza, megalázottnak érezte magát, pedig nem volt fiatal csirke (35 körül).

16/L

2010. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!