Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha tudni szeretném a vércsopor...

Ha tudni szeretném a vércsoportom, de nem indokolt a dolog (nem állok műtét előtt, stb.), akkor ezt meg lehet csináltatni egy egyszerű vérvételi vizsgálattal? Vagy nem fogják megnézni, mivel nem fontos?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg elmész vért adni, az több szempontból is hasznos. Egyrészt megtudod a vércsoportod, másrészt segítesz.
2008. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem adhatok vért, sajna, mivel kevesebb vagyok, mint 50 kg, és az egy alapkövetelmény.

De ha jól tudom, vannak gyors tesztek is, nem? Ezeket nem lehet valahol beszerezni?

2008. júl. 27. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták 3500 ft megmondják. Annyiért nem kértem. Viszont a teszt engem is érdekelne ha van ilyen...
2008. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Figyu! A Serafol AB0 tesztekkel is meg lehet nézni, csak nem tudom, ezt hogyan lehet beszerezni?

Nem értem, ha ez egy egyszerű vizsgálat, mint pl. a vércukormérés, akkor miért nem csináltathatja meg, aki szeretné?!

2008. júl. 27. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező.Köszi a választ.Én is szeretném tudni a gyermekeim vércsoportját,mert nem árt azt tudni.Gondolom patikában lehet ilyet kapni.
2008. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan mint a vércukor, vagy a koleszterin. Van úgynevezett vércsepp analízis és ott vércsoportot is néznek. Keress rá a neten annyit tudok Pécsen és Kecskeméten csinálják. Csak a tesztet kell kifizetni. Orvos kell hozzá.
2008. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne (de azért nem mennék el az ország másik felére, hogy megtudhassam), mert a múltkor vettek tőlem vért mert valami vírusom volt de akkor azt mondták ahhoz külön vizsgálat kell, hogy megállapítsák milyen a vércsoportja az embernek.
2008. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha elmész a körzeti orvosodhoz, ő biztosan tud vérképet csináltatni. Nem is fontos kifizetni, elég, ha a a kérőlapra bármilyen gyanút ír.
2008. júl. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De a vérkép nem azonos a vércsoporttal.

egyébként itt megtalálod a véradók elérhetőségét. Ha gondolod hívd fel a lakóhelyed szerintit és kérdezz rá ,hogyan tudhatnád meg.

2008. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

bocs itt:

[link]

2008. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!