Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgős! Anyajegy levételkor...

Sürgős! Anyajegy levételkor mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés

A csípőm fölött, alap esetben a nadrágtól 2-3 cm-re van, a másik pedig a lapockámon. Le kell venni a cipőt, a nadrágot, vagy elég, ha egy kicsit lejjebb húzom? A melltartót le kell venni? Nagyon szégyenlős vagyok, és nem örülnék neki, hogy 3 férfi doki engem bámuljon... mert nálunk az egyik műt, a másik kettő is végzett orvos, de csak nézi a műtőt, ahelyett hogy behívna másik pácienst a rendelőbe... (ezt hallottam)Nagyon fájnak a szurik? Vajon mennyi idő alatt szedi le? félek, hogy a félelemtől elájulok...


köszi a választ!



2014. máj. 7. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nme mindegy miylen módszerrel távolitják el. Ha mütik akkor mivel a hátadon van igy hason fogsz feküdni, de igen le kell majd venni a melltartót. Fölösleges orvosok elött szégenlösködni mert naponta sok nöt látnak igy. Mi lesz ha majd egyszer szülsz? (gondolom még fiatal avgy az irásod alapján) Én pl mindig annyira tartok maguktóla bevatkozásoktól ha bármi bajom van hogy tök nem érdekel ki hogy lát csak legyünk túl rajta A szuri nem fáj csak kellemetlen. Elájulni nem fogsz mert fekszel. Nekem egyszer szedtek le anyajegyet a beavatkozást ne éreztem utána kellemetlen volt amig ki nem vették a varratot mert huzodott.
2014. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd a tesómnak a mell alatt és a bugyi vonal alatt volt anyjajegye,neki valahogy leégették és csak kicsit lejebb kellett húznia bugyiját,de csak picit,a melltarót meg feljebb,nem kellett levetkőzni.Illetve felsőtestnél csak a polót kell levetni.Nem kell nagyon vetkőzni,a cipő miatt van ilyen gumi rész az ágy végénél,meg majd kérdezd csak meg dr.úrm ennyire vetkőzzek le.


Ha normális a doki akkor nadrágba felfekdüdhetsz és csak picit lejebb kell húzni,a lapockát sem zavarja a melltartó.Szúri nem kellemes,attól függ hova kapod,de nem is fáj nagyon,a többit meg nem is érzed

2014. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha le is akarná vetetni a melltartót akkor elég ha hátul kigombolod.De milyen módszerrel akarják eltávolítani az anyajegyeket?

Égetéskor tuti nem vetkőztetnek.

2014. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
SZTK-ban, levágják :(
2014. máj. 7. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
nem levágják hanme kivágják. Akkkor ugy van ahogy irtam (elsö vagyok)
2014. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet kapsz ám majd valami műtös köppenyt mert az egyik ismerősőmnél azt volt sajnos kivágásnál le kellett vennie a melltartót,de kapott ilyen műtös ruhát,ha normális a doki akkor figyel arra hogy minnél kevésbbé hozzom kellemetlen helyzetbe.


De 3 orvosra ehhez sem lenne szükség.Jaj te szegény ,nem cserélnék most veled.Én azért abban reménykednék hogy lehet még sem vetetik le a melltartót.Olyan melltartóba próbálj menni ami nem érinti azt a testrészed amin az anyajegy van és lehet megúszod.majd írd meg mi volt!


Sok sikert.

2014. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, le kellett venni a melltartót és kaptam egy zöld lepedőt, amivel eltakarhattam magam. Egy doki, egy női és egy férfi asszisztens volt bent. A szuri nagyon fájdalmas volt, rosszul lettem. Borogattak, levert a víz, majd csak később engedtek ki, mikor látták, hogy valamivel jobban vagyok. Nagyon nagy fájdalmaim voltak, amint kiment az érzéstelenítő hatása. Bevettem 3 féle fájdalomcsillapítót, egyik sem hatott. Másnap mentem kötözésre, már alig vártam, hogy ajánljanak vmit, megvettem a Ketodex-et, az használt. Ma kiszedték a varratokat. Kérdeztem mivel kenjen, hogy a hegek meggyógyuljanak, a doki azt mondta Nivea-val, csak néztem, hogy mivan...de a gyógyszertárban contractubex gélt ajánlották, remélem jó lesz.

2014. máj. 20. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj,te szegény,sajnálak.Ezek kiálló,a bőrből kidudorodó anyajegyek voltak?


-Mert ha a bőrből kiálló,kidudoródó anyajegyek voltak,akkor ha elmentetek volna magánorvoshoz,(az egyén darabját 5000.ft-ért szedte le)akkor ott az elégette volna és nem lett volna fájdalom utána,és elég gyorsan gyógyul,meg varrat szedés sem lett volna.Nekem valamilyen műszerrel leégette 4-et szedett le és csak az injekció volt kellemetlen kicsit,de ki lehetet bírni és nem éreztem fájdalmat,úgy nézet ki a seb égetés után mint amikor lenyuzod a bőrőd és utána meg 1-2 napra kisebesedet és 1 hét,1,5 hét után lejött a seb kicsit fehér marad a bőr a helyén,de szépen kezd bebarnulni már.



GYógyulgassál és remélem már jobban vagy sokkal.

2014. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, kiálló anyajegyek voltak, a hason és háton nagyobbak. Az az igazság nem akartam privátba menni, mert sokba kerül. A doki tényleg szépen összevarrta. Rózsaszínek már, kenegetem szorgosan, remélem elhalványulnak amennyire csak lehet. Szövettanra még várok.
2014. máj. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!