Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reumatológián végeznek vérvéte...

Reumatológián végeznek vérvételt is?

Figyelt kérdés
Nagyon nem bírom a tűszúrásokat meg az ilyeneket... És most egy térdfájdalom miatt, először röntgenen voltam, de nem lehet tudni pontosan mi baj, ezért küldtek el a reumatológiára. Szóval ott van valamilyen tűvel kapcsolatos dolog? :D Vagy úgy kb. mit csinálnak?

2014. máj. 7. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem szurkodnak. Inkább bekenik iszappal, áztatják, masszírozzák. Tű az nincsen. Ott.
2014. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell vérvétel, akkor leküldenek a vér-osztályra, és vámpírnővérke fog vért venni.


Ezt amúgy minden szakorvosi osztály szereti megcsináltatni, hogy elvegye a kedved attól hogy fölöslegesen visszajárkálj.


A reuma egyszer nálam játszott tűvel, szintén térdprobléma. Fel volt dagadva, és leszívták az ömlenyt egy b*nagy tűval (vmi fél centi átmérőjű, 20 cm hosszú sz*r).

Majdnem elszaladtam mikor megláttam, főleg hogy doki csak úgy nekiindult azzala vacakkal. Mondtam hogy hékás, talán elmondaná mit akar azzala játékszerrel. Észbekapott, megállt, elmondta, és az egész végén átkozottul nagy megkönnyebülés volt.


Szóval no para!

2014. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!