Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kell? Mit tegyek?

Hogy kell? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek hogy kell hánytatni magam... Kérlek segítsetek mert már nem bírom... :'( Ne itéljetek el így is utálok élni...

2014. máj. 23. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél be sok gyógyszert, és a kórházban meghánytatnak!


Hívd fel a 112-őt, és bevisznek a pszichiátriára, mert ezek szerint erre van szükséged.

2014. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi azt hiszed ellátunk tanácsokkal, olyan szar életet akarsz mint egy étkezési zavaros? Akkor hajrá!


Egy bulímiás

2014. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eszem ágában sincs megtanítani neked..:( örülj, amíg nem vagy bulímiás, ha egyszer beleesel nagyon nehezen vagy sehogy nem tudsz kijönni belőle! Inkább sportolj.
2014. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hello... Aki ide írt ő a barátnőm volt.... :'( Tegnap este elhunyt.... (Fel vágta az....) A szülei engem kértek meg hogy minden oldalon írjak valamit... Senki nem tudja hogy miért volt depreszios.... ezért megnédtem az emailjait is... és végül ezt a kérdést is megtaláltam.... Nem tudom hogy kell törölni se a kérdést se a fiókot. Ez nagyon megviselt mindenkit....

Sajnálom... :'( Sziasztok!

(Csak azt tudom hinni hogy ahol most van ott boldog lesz... )

Nyugodj békében Napsi! :'(

2014. máj. 25. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!