Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki ért itt a hormonvizsgál...

Valaki ért itt a hormonvizsgálathoz egy picit is? Ma jött meg a laboreredmény és nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Pl.: Az ami hogy Terhes: refererencia érték: 0,0 0,1

2014. máj. 30. 10:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg, volt már közületek valaki hormonvizsgálaton?Ha igen akkor azokkal az értékekkel is összelehetne hasonlítani,mondjuk teljesen igazából arra lennék legjobban kíváncsi hogy mi ez a terhes 0,1 nevű dolog.
2014. máj. 30. 10:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Na mostmár rájöttem egy két dologra.Tudom hülyeség amit először írtam ki. Az a helyzet hogy a luteinizáló hormon nálam 6,1 és a referencia érték azt mutatja hogy 0,0 és 0,1 között kéne lennie.Erre kellesz gyógyszert szednem?
2014. máj. 30. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem mondott semmit?
2014. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek csak hozzá !
2014. jún. 1. 06:05
 5/6 anonim ***** válasza:
na mi lett kedves kérdező?
2014. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó minden köszönöm! Csak pont most halt meg a kutyám. :(
2014. okt. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!