Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi miatt lehet ilyen a vérképem?

Mi miatt lehet ilyen a vérképem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vérvételen, és 6 csillagos eredményeket kaptam.

Összfehérje: 81g/l (59-80)

Kálcium: 2,71mmol/l (2,00-2,60)

Vizelet amiláz: 1201U/l (90-700)

Vizelet fehérje: pozizív

RBC: 5,67T/l (4-5,2)

Haemoglobin: 163g/l (110-160)


Kicsit a vizelet amiláz aggaszt. Nem volt a vizeletben keton meg ilyenek szerencsére. A fehérjét is furcsálom kicsit...


17F



2013. febr. 2. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Gyakran fáj a fejem, elhúzódik egész napra kb. Van, hogy erősen érzem, néha csak kellemetlen.

Mindennel próbáltam már csillapítani. Ibuprifpénre, ketoprofénre nem múlt el. Majd SR diklofenákkal próbálkoztam. Az sem jött be...

A másik tünet a reggeli hányinger volt. Reggel nagyon erős szokott lenni, de az is mérséklődik idővel. A daedalonra szokott javulni.

Nemrég lett meg a szemüvegem, és nagyon tisztán láttam vele egy darabig. Úgy veszem észre, hogy ez sem olyan jó, mint amilyen 2hete volt...


Szerintetek mi állhat a háttérben?

2013. febr. 2. 09:36
 2/3 anonim ***** válasza:

A dokid tudja miért kérte ezeket. A szérum amilázod mennyi volt? Gondolom lipázt is néztek. Veséd, vérnyomásod rendben?

Inkább írj privit.

2013. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gerge12 válasza:
1es cukorbetegségnek tünik a látásromlás is ennek a hatására szokott gyorsan bekövetkezni. Életmódváltásra mindenesetre szükséged lesz...
2013. febr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!